Akıllı Arama

The only search that thinks the way you do.

ClinicalKey’in Akıllı Arama özelliği, gereksiz ek aramaları önleyerek zaman tasarrufu sağlar. Örneğin, “myocardial infarction” ifadesini aradığınızda, Akıllı arama, bu ifadenin kısaltmalarını, eş anlamlılarını, ilgili cerrahi prosedürleri ve ilaçları tanır ve bunun, yüksek kolesterolle ilişkili bir kardiyovasküler hastalık olduğunu anlar.
Onlarca arama yapmaya gerek olmaz. Akıllı Arama bunu sizin yerinize yapar, medikal kavramlar arasındaki ilişkileri vurgular ve geleneksel arama motorlarının gözden kaçırabileceği ilgili içeriğe ve çoklu ortama sizi yönlendirir.
Klinik olarak ilgili sonuçlar.
Artık binlerce sonuç içerisinde kaybolmak yok. Bu özellikle, en güncel, klinik olarak en ilgili sonuçlar, arama sayfanızın en üstünde yer alır. Sonuçlarınızı daha da daraltmanız gerekirse, ClinicalKey’in filtreleri arama sonuçlarını  uzmanlığa, içerik türüne, araştırma türüne ve tarihe göre sıralayabilir.
Aramanızdan en iyi şekilde yararlanabilmenizi sağlayan özellikler.
Autosuggest (Otomatik öneri). Kaydedilmiş aramalar. Arama geçmişi. Arama sonuçları sayfasından çıkmak gerekmeden içeriği daha sonra kullanmak üzere kaydedebilme. Bu özelliklerin hepsi, ihtiyacınız olan klinik cevapları karşınıza daha hızlı getirmek için tasarlanmıştır.