What is ClinicalKey?

ClinicalKey, doktorlara, hemşirelere ve diğer sağlık uzmanlarına, her yerde, her zaman ve her hasta senaryosunda daha iyi kararlar almaları için yardımcı olan bir klinik arama motorudur.

ClinicalKey, programınıza, çalışma akışı tercihlerinize ve bilgi ihtiyaçlarınıza uyumlu hareket eder ve ilgili bilgiyi hızlı bir şekilde erişmenizi ve uygulamanızı kolaylaştırır.

Nasıl Çalışır?

Her şey Akıllı Arama ile başlar.

ClinicalKey, bir klinisyen gibi düşündüğü, siz daha aramanızı yazarken ilgili klinik kavramları tanıdığı ve kritik cevaplara giden kısa yollar sunduğu için sorularınızı hızlı bir şekilde cevaplar. Akıllı Arama, arama sonucu sayfalarının en üstünde klinik olarak en ilgili cevapları getirerek hızlı hareket edebilmenizi sağlar..

Akıllı Arama hakkında daha fazla bilgi.

Arama özelliği sizin için çalışsın.

Filtreleyin.

ClinicalKey, arama sonuçlarını, kaynak türüne, araştırma türüne, uzmanlık alanına ve tarihe göre daraltabilir. Sonuçlar otomatik olarak güncellenir.

Filtreler hakkında daha fazla bilgi.

Arama seçenekleriniz.

Geniş veya daraltılmış bir arama yapın. Tercih sizin. ClinicalKey, tüm içerik içerisinde veya belirli bir bölüm, kitap, dergi veya içerik türü içerisinde arama yapabilir.

Learn how Smart Search finds relevant content.

İnceleyin

Uygulamış olabileceğiniz her türlü filtre dahil olmak üzere yakın zamanlı soruları incelemek veya yeniden denemek için arama geçmişinizi görüntüleyin..

Akıllı Aramanın görevlerinizi nasıl takip ettiğini öğrenin.

Kaydedin.

Eğer arama sonuçlarınız içerisinde ilginç bir şey bulursanız ve daha sonra bu içeriğe geri dönmek istiyorsanız, daha sonra incelemek için kaydedin. Özelleştirilmiş, arama yapılabilir etiketler, içeriğinizi düzenli tutar.

Akıllı Aramanın nasıl zaman kazandırdığını öğrenin.

Her saniyenin önemli olduğu anlarda hızlı cevaplar.

Anında cevap almaya ihtiyacınız olduğunda, ClinicalKey, hastalık risk faktörlerini, klinik belirtileri, tedavileri, daha fazlasını ve uzmanlık alanına özel cevaplara ve ilgili ilaçlara giden bağlantıları içeren 1,400’den fazla Konu Başlığı sayfası sunar.

Konu Başlığı Sayfaları hakkında daha fazla bilgi.

Zaman sıkıntınız olmadığı zamanlar için kanıtlara derinlemesine erişim

ClinicalKey, sürekli güncellenen, güvenilir içerik ve tüm tıbbi uzmanlık alanlarını kapsayan çoklu ortam içerisinden ilgili cevapları karşınıza getirir. Her şeyi sizin için sıralar ve size tam ihtiyaç duyduğunuz bilgi daha hızlı sağlamak için klinik olarak en ilgili sonuçları sayfanın en üstünde görüntüler.

ClinicalKey’in içeriği hakkında daha fazla bilgi.

İhtiyacınız olan kaynağı zaten biliyor musunuz?

Belirli bir dergi, kitap, video serisi veya diğer bir kaynağı bulmak için göz atma aracını kullanın. Alfabetik listeyi daraltmak veya isimleri türe veya uzmanlık alanına göre daraltmak için kaynağınızın adını yazmaya başlayın. ClinicalKey’e yeni içerik kaynakları eklendiğinde, göz atma aracı sizi güncel tutacaktır.

Göz atma özelliği hakkında daha fazla bilgi.

Görsel içerik oynatıcısı cevapları elle tutulur hale getirir.

Konu linkleri hızlı erişiminize yardımcı olur.

Okumak istediğiniz makalenin istediğiniz bölümüne tıklayın, ClinicalKey sizi hemen oraya götürecektir.

Sunum hazırlamak kolaydır.

İstediğiniz görüntüyü sürükleyin ve Presentation Maker içerisine bırakın. Bibliyografik bilgiler otomatik olarak eklenecektir.

İstediğiniz cevapları istediğiniz cihazdan bulabilin.

ClinicalKey her türlü ekran boyutunda uyumlu görüntülenebilir ve hızlı cevapları istediğiniz cihazdan istediğiniz zaman bulabilmenizi sağlar.

ClinicalKey mobil hakkında daha fazla bilgi.

Daha fazla özellik.

Özelleştirilmiş Hasta Eğitimi Broşürleri

Daha fazla bilgi.

Infobutton Entegrasyonu

Daha fazla bilgi.

Kullanım Raporları

Daha fazla bilgi.