Klinisyenler İçin ClinicalKey

İstediğiniz cevaplar. İhtiyacınız olan kanıtlar

Her saniyenin önemli olduğu zamanlarda, ClinicalKey, neye ihtiyacınız olduğunu bilir: güvenilir kanıtlara dayalı hızlı cevaplar. ClinicalKey’in güvenilir içeriği, tüm tıbbi uzmanlık alanlarında geniş kapsamlı ve görsel içerikleride kapsayacak şekilde sürekli güncellenir.
Giriş için tıklayınız

Whitepaper (FPO)

Responding Effectively Through Education and Data

Download Now

Sezgisel klinik arama motoru.

ClinicalKey, sizin düşündüğünüz gibi düşünür.

Start typing, and our Smart Search gets to work immediately, offering shortcuts to topic overviews and related clinical concepts. Smart Search keeps you moving by bringing the most clinically relevant answers to the top of your results page.

Suggested Related
Artial Fibrillation Electrocardiography
Paroxysmal atrial fibrillation Echocardiography
Persistent atrial fibrillation Catheter Ablation

İstediğiniz kadar spesifik olabilirsiniz.

Özgün hasta senaryoları söz konusu olduğunda, sorunuza istediğiniz kadar ayrıntı ekleyebilirsiniz. ClinicalKey sizi hemen anlar ve daha iyi kararları daha hızlı verebilmeniz için açık ve net rehber bilgileri hemen önünüze getirmeye başlar.

Daha derinlemesine araştırın.

Daha derinlemesine araştırma yapmanız gerektiğinde, ClinicalKey, kitaplardan, dergilerden, kılavuz bilgilerden, görsel içeriklerden ve daha fazlasından alınan ve sürekli güncellenen içeriği keşfetmenize yardımcı olur. ClinicalKey içeriği günlük olarak indekslenir ve 30’dan fazla uzmanlık alanını kapsar.

  • Kitaplar
  • Dergiler
  • Rehberler
  • Görsel İçerikler
  • Uzmanlık Alanları

İhtiyacınız olan her yerde.

Hastanın başında veya hareket halindeyken erişebilirsiniz, size klinik kararlarınız için gereken  tıbbi bilgileri sunacaktır.